Tarne kuni 2 tööpäeva

Philips Hue White and Color ambiance Go kaasaskantav valgusti V2 EU

Tootekood: 915005821901 Kategooriad: , Silt: EAN: 8718696173992

Philips Hue White and Color ambiance Go valgusti V2 EU 520lm 2000- 6500K (soe valge kuni külm valgus) RGB 16 miljonit värvi. Töötab eraldi valgustina või juhtiga läbi Bluetoothi rakenduse ja/või kasutage Hue sillaga osana teie nutikast valgustussüsteemist

Muutke valguse seadistusi otse Hue Go tagaküljel oleva nupuga. Järjestikuse vajutamisega saate sirvida erinevaid valguse seadistusi või kasutada varem seadistatud dünaamilisi valgusefekte, kaasa arvatud spetsiaalselt disainitud valguse retsepte „Lugemine“, „Lõõgastus“, „Keskendumine“ ja „Energia“.Dünaamilised valgusefektid Cozy Candle, Sunday, Meditation, Enchanted Forest ja Night Adventure.

Sisseehitatud laetav aku. Võtke lamp reisile kaasa, kasutage seda romantilise õhtusöögi keskse esemena või viige see õue, et täiustada oma suvepidude õhustikku.

Laadige valgusti ja nautige juhtmevabalt 2,5 tundi säravat nutikat valgustust või kuni 18 tundi hubast küünlavalgustust.

Viige oma meelelahutus uutesse kõrgustesse, sünkroonides ekraanil toimuva või muusikarütmi oma nutivalgustitega.* Valige viis, kuidas soovite sünkroonida oma valgustid, muusika (sh Spotify integratsioon!), telesaate või mänguga, ja vaadake, kuidas värvilised tuled teie meelelahutusprogrammile reageerivad. Nende fubktsiuoonide kasutamiseks on vajalik Hue Bridge

Ühendage Hue Go Hue sillaga ja laske valgustitel hommikusel äratamise režiimil jäljendada päikesetõusu, millega valgus muutub eelseadistatud kellaajal tasapisi eredamaks, et saaksite alustada oma päeva rahulikult ja väljapuhanuna. Õhtul seadistage Go magamise režiimile, mis hämardab järk-järgult sooja valget valgust ning aitab teil kosutavaks ööuneks valmistuda.

Tooteteave

 

 

 

72,00 

  • Tasuta transport ostudel alates 100€
  • 14-päevane tagastusõigus
  • 2-aastane garantii

Seotud tooted

Amby uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et saada kõige uuemaid pakkumisi ja uudiseid